دستگاه کارتخوان اندرویدی

دستگاه کارتخوان اندرویدی یک سیستم مبتنی بر فضای ابری برای تلفن همراه و تبلت است. که روی سیستم عامل اندروید (Android) کار می کند. می توانید آن را با هر نوع تلفن هوشمند یا رایانه خود که با اندروید کار می کند متصل کنید.

این دستگاه یک سیستم مبتنی بر فضای ابری برای تلفن همراه و تبلت است که روی سیستم عامل اندروید (Android) کار می کند. می توانید آن را با هر نوع تلفن هوشمند یا رایانه خود که با اندروید کار می کند متصل کنید. کارتخوان های اندرویدی به انجام کلیه عملکردهای حیاتی هر کسب و کار مانند رستوران از جمله گرفتن سفارش، تولید قبوض و موارد دیگر کمک میکند. در حالی که رابط وب back-end شما را قادر می سازد با گزارش در زمان واقعی، پایگاه داده مشتری، موجودی کالا، حساب ها، فروش و موارد دیگر را مدیریت کنید.

مزایای استفاده از دستگاه های کارتخوان اندرویدی

۱. اتصال مداوم

این نوع از دستگاه های کارتخوان میتوانند روی اتصالات بیسیم (wireless) و اترنت (Ethernet) کار کنند. بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد وقفه های شبکه WiFi، امور را مدیریت کنید. بسیاری از سیستم های ترکیبی کارتخوان دارای “حالت آفلاین” هستند که به شما امکان میدهد حتی بدون اتصال به اینترنت از دستگاه استفاده کنید. پس از برقراری ارتباط داده ها به طور خودکار به فضای ابری منتقل می شوند. با استفاده از دستگاه خود می توانید از هرجایی به آن ها دسترسی داشته باشید. اما نمی توانید گزارش های جدید فروش ایجاد کنید یا معاملات کارت اعتباری را در حالت آفلاین پردازش کنید.

۲. قابلیت حمل

بر خلاف دستگاه های کارتخوان سنتی که ثابت هستند، دستگاه های کارتخوان اندرویدی قابل حمل است. و افراد بنا بر نیاز خود می توانند دستگاه را به هر مکانی انتقال دهند. به طور مثال این دستگاه، کار را برای کارکنان رستوران که سفارش را در محل های غیر از محیط رستوران تحویل میدهند، تسهیل می کند. حتی برای دریافت سفارش می توانند دستگاه را سر میز مشتری ببرند، از آن به عنوان صندوق پول در پیشخوان استفاده کنند و سایر کارهای دیگر انجام دهند. از آن جا که دستگاه پوزهای موبایلی و تبلت اندرویدی سبک بوده و حمل آسانی دارند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

۳. رابط کاربر جذاب و کاربر پسند

چه کسی رابط برنامه بصری، قابل اعتماد و آسان برای مدیریت کسب و کار خود را دوست ندارد؟ از آن جا که امروزه بیشتر کاربران با سیستم عامل اندروید آشنا هستند، انطباق با این نوع پایانه های فروش جدید و مدرن برای آن ها آسان میشود.

۴. فروش پیشنهادی

فروش پیشنهادی به افراد کمک میکند تا فروش زیاد و در نتیجه سود بالاتری کسب کنند. به عنوان مثال وقتی یک سرور رستوران از مشتری سفارش می گیرد برنامه پوز پیش غذا، گزینه های سفارشی سازی غذا و موارد دیگر را نیز پیشنهاد میکند. در صورت موفقیت، بیشتر موارد در منوی سفارشات را فروخته است. ویژگی پیشنهادی منوی خودکار توصیه بهتری را به مشتریان ارائه می دهد تا بتوانند از غذای خود لذت بیشتری ببرند. علاوه بر این به سرورها کمک می کند تا فروش رستوران را افزایش دهند و سود بیشتری کسب کنند.

۵. تجربه مشتری بهتر

امروزه موفقیت هر شغلی به چگونگی ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان بستگی دارد. و صنعت رستوران نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آن جایی که سرورها در رستوران همیشه حاضر و در دسترس مشتریان هستند. مشتریان نیازی به انتظار طولانی مدت برای درخواست و دریافت سفارشات خود ندارند. همچنین با “لیست فهرست غذا” به روز شده در زمان واقعی بر روی دستگاه، سرور می تواند در صورت سفارش مشتری را مستقیماً مطلع کند. علاوه بر این هنگامی که مشتری در مورد مواد تشکیل دهنده غذا سوال می کند. سرور می تواند به جای جستجوی سرآشپز، به طور مستقیم از طریق دستگاه آن را بررسی کرده تا پاسخ درست را به مشتری بدهد. همه این ها زمان قابل توجهی را برای مشتریان صرفه جویی می کند و شما را در مدیریت بهتر در خصوص مشتری مداری کمک می کند.

۶.  دستگاه کارتخوان اندرویدی، دارای ساز و کار هوشمند

به این مثال موردی خوب توجه کنید تا ساز و کار هوشمندی این نوع سیستم ها را به خوبی درک نمایید. هنگامی که سرور سفارش خود را بر روی یک دستگاه کارتخوان اندرویدی انجام می دهد. سیستم نمایش در آشپزخانه تعداد ظرف های اضافی را نشان می دهد. سپس سرآشپزها می توانند غذا را متناسب با آن آماده کرده و پس از آماده شدن سفارش، آن را در سیستم به روز کنند.

سرور برای لیست غذایی که از مشتری سفارش گرفته و آماده سرو است، به طور خودکار اعلان دریافت می کند. این عمل، زمان کار سرورها را از دو طرف یعنی سمت آشپزخانه و میز مشتری ذخیره می کند. بنابراین پردازش سریع می شود و کارکنان می توانند در مدت زمان کمتری به مشتریان بیشتری خدمات ارائه دهند. همچنین زمان انتظار مشتری کاهش می یابد. که این موضوع می تواند به رضایت مشتری منجر شده و وفاداری او برای رستوران را افزایش می دهد. در نتیجه این روند هوشمندانه، مشتریان بیشتری به سمت آن رستوران سوق داده شده و فروش به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

۷. صورتحساب سریع تر

فرآیند تولید قبض و پرداخت می تواند به طور مستقیم از طریق دستگاه کارتخوان اندرویدی انجام شود. این امکان را به مشتریان می دهد تا دیگر نیازی به ایستادن در صف برای پرداخت قبض یا انتظار برای بازگشت کارت های اعتباری خود از سرورها نداشته باشند. این باعث صرفه جویی در وقت مشتریان و همچنین عدم نگرانی سرور می شود.

۸. مقیاس پذیری

طبق نیاز شغلی خود می توانید به سرعت یک راه حل در رابطه با سیستم پوز اندرویدی را مقیاس بندی کنید. به طور مثال اگر بخواهید موجودی خود را به روز کنید، دستگاه های سخت افزاری جدیدی را به دستگاه کارتخوان موجود خود اضافه کنید یا داده های کارمند و مشتری را در شعب خود ادغام کنید.

دستگاه کارتخوان اندرویدی