کارتخوان سیار وای فای دار

کارتخوان سیار وای فای دار از جمله کارتخوان‌هایی هستند که در چند سال اخیر وارد کشور شده و مورد توجه بیشتر پذیرندگان قرار گرفته اند. این کارتخوان‌های سیار وای فای دار با توجه به اینکه از اتصال اینترنت وای فای برای اتصال به شبکه بانکی استفاده می‌کنند از سرعت بالاتری نسبت به دستگاه‌های کارتخوان سیار ساده و سیم کارت خور برخوردارند.

جدایی از مسئله سرعت تراکنش که در این مدل کارتخوان‌های سیار به شدت بالاست، مسئله دوم به روز بودن این گونه دستگاه‌های کارتخوان سیار می‌باشد. به طوری که اکثراً در کنار شبکه وای فای از اتصال ۴g و البته در بعضی مدل‌ها از سیستم عامل اندروید نیز بهره می‌برند.

بهترین کارتخوان سیار وای فای

اگر بخواهیم در بین برندهای متفاوتی که وارد کشور شده‌های آن‌ها یکی را به عنوان بهترین کارتخوان سیار انتخاب کنیم این پوز سیار وای فای دار می‌تواند سلیقه‌ای و بر اساس نیاز پذیرنده باشد. مثلاً تیم پایا خود برند آنفو را پیشنهاد می‌دهد.

با توجه به اینکه این برند کارکرد خود را بخوبی نشان داده و از پشتیبانی خوبی برخوردار است. البته به روزرسانی‌های مداوم و منظمی که برای این دستگاه پوز سیار وای فای دار ارائه می‌شود. ناگفته نماند که استفاده از این دستگاه به شدت راحت بوده و استفاده از اتصال دو سیم کارته مجزا نیز از قابلیت‌های مهم دیگر این دستگاه کارتخوان سیار می‌باشد.

محاسبه اقساط

طرح مورد نظر، مبلغ و تعداد اقساط را مشخص کنید.

تامین کننده اعتبار
دکورابو

فعال

مبلغ اعتبار (تومان)

پیش پرداخت

تعداد اقساط

مبلغ هر قسط

544,000

مبلغ پیش پرداخت

1,362,000

ضمانت مورد تایید

چک صیادی

جمع مبلغ اقساط و پیش پرداخت

6,810,000

  • o جهت بهره مندی از شرایط اقساطی فرم بالا را تکمیل نمایید.